محل تبلیغات شما

دانلود سری کامل بازی مهیج و اکشن Swat

:: به همراه لینک خرید پستی ::

.•● برای اولین بار در بین سایت های ایرانی ●•.

.•● 5 بازی مهیج از سری بازی های Swat در قالب یک پکیج ●•.

سری بازی های Police Quest Swat جزو دسته بازی های قدیمی و محبوبی محسوب می شود که همیشه در خاطر گیمرها نقش بسته و خاطره خوشی برای آن ها دارد. از این رو تصمیم به انتشار کلکسیونی کامل از Swat گرفتیم  تا سهمی در یادآوری خاطرات گذشته شما عزیزان داشته باشیم.بازی Police Quest: Swat 1 , 2 از اولین نسخه های سری بازی های Police Quest است که درهمان ماه های اولیه ی فروش بسیارموفقی داشت و از همان زمان جزء بازی های پرطرفدار شد. در این بازی از ترفندهای مبارزه ی Swat به صورت کاملا حرفه ای استفاده شده است.  داستان های واقعی نیز در بازی گنجانده شده است.این بازی باهمکاری رئیس پلیس لس آنجلس و سرباز وظیفه شناس ارتش آمریکا که در مبارزه با قاچاقچیان یک پای خود را از دست داده تهیه شده است.بازی از ماموریت های خطرناک زیادی درست شده است که شما باید در این ماموریت ها از مردم لس آنجس در برابر افراد مسلح دفاع کنید و با نابودی آنها آرامش را به شهر برگردانید.

بازی Swat 3: Tactical Game of the Year Edition این بازی نیز که نسخه ی دوم از سری بازی های Police Quest است و پیشرفت قابل توجهی نسبت به نسخه ی پیشین خود داشته است. به عنوان مثال: گرافیک خوبی نسبت به نسخه ی پیشین دارد ودر این بازی نیز از ترفندهای پبشرفته Swat نیز استفاده شده است. سلاح های واقعی و زیادی نیز در این بازی قرار داده شده است. این بازی 27 ماموریت دارد که شما با همکاری دیگر پلیس ها باید درهر مرحله به سراغ افراد شرور بروید وآنها را بازداشت کنید. باید به عنوان یک پلیس در این بازی به افراد و شهروندان احترام قائل باشید و با مهربانی با آنان برخورد کنید تا امتیاز شما در این بازی افزایش پیدا کند . همچنین شما باید برای شهروندان پناهگاهی آماده کنید تا در زمان های خطر که جان شهروندان به خطر می افتد به آنان پناه داده از آنها حفاظت کنید.

نسخه Swat 3: Elite Edition  از16 ماموریت به سبک CQB تشکیل شده است وبرای اولین بار در این سری بازی ها می توان این بازی را به صورت گروهی و تا 10 نفره نیز بازی کرد. از ویژگی های جدیدی که در این بازی قرار داده شده است استفاده نمود و همچنین این بازی را شما می توانید به صورت آنلان با دوستان خود بازی کنید.در این بازی نیز نسبت به نسخه های قبلی امکانات و تجهیزات زیادی گذاشته شده است برای مثال می توان به قابلیت همکاری ومتحدشدن برای نابودی دشمنان اشاره نمود.

نسخه Swat 4 این بازی  کاملا سه بعدی می باشد. در این بازی گیمر در نقش یک سرباز قرار دارد و می تواند از سلاح های تازه ای استفاده می کند. این بازی گیمر رابه چالش وا می دارد و وی را در موقیتهای خطرناک قرارمی دهد. سلاح های جدید دیگری نیزوجود دارد برای مثال در این بازی از نارنجک، گازهای اشک آور و سیستم شوک(باتوم) وسلاح های مرگبار دیگری نیز استفاده شده است.پلیس ها می توانند هرزمان از سلاح های اشک آور بر روی شورشگران پرتاب کنند. هدف نهایی پلیس حفظ آرامش شهر و دستگیری گروگان گیران است و شما باید در این ضمینه ها به پلیس لس آنجلس کمک کنید تا شهر را از آشوب نجات دهید.

بازی Swat 4: The Stetchkov Syndicate جدیدترین نسخه ی بازی است که به تازگی وارد بازارشده است. و نسبت به نسخه های قبلی از گرافیک و کیفیت خوبی برخورداراست. وبه شما اجازه می دهد تا از سلاح های جدید دیگری نیز استفاده کنید و با استفاده از تفنگ های مختلف قاچاقچیان مواد و افراد شرور دیگر را نابود سازید. این بازی نیز همانند نسخه ی قبلی دارای بازی شبکه است و به گیمرها اجازه می دهد تا سقف 10نفر در این بازی به صورت همزمان رقابت کنند. البته گفتنی است که در این بازی از  یک فناوری چدید نیز استفاده شده است که شما می توانید با این فناوری با دوستان خود در بازی به صورت صوتی  ارتباط داشته باشید. و با هماهنگی بیشتری پیش بروید. این فناوری به جذابیت های این بازی بسیار افزوده است و مورد استقبال گیمرها تا به اینجا بوده است. قابل ذکر است که نسخه های ذکر شده به طور جداگانه آماده شده است تا با توجه به نیاز خود اقدام به دانلود آنها از وب سایت ایرانیان دانلود نمائید.

تصاویری از محیط بازی :

Swat Full Series Games ScreenShot 1
Swat Full Series Games ScreenShot 2
Swat Full Series Games ScreenShot 3

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows XP/Vista/7
Cpu :Intel Core 2 Duo at 2 GHz, or AMD Athlon 64 at 2 GHz
Ram: 1 GB
Video Card: 256 MB NVidia 8800+, ATI 3850
DirectX: DirectX ۹٫۰
Hard Drive:1500 MB HD space

راهنمای فایل های فشرده :

توجه داشته باشید که رمز تمامی فایل های فشرده موجود در سایت (در تمامی بخش ها) عبارت ir-dl.com می باشد، چنانچه از صحت تایپ رمز عبور اطمینان دارید و هنگام Extract (خارج کردن فایل، از حالت فشرده) با خطاهایی مشابه CRC Error یاWrong Password و … مواجه شدید، به این نکته توجه داشته باشید که تمامی فایل ها با پسوند rar موجود در سایت (به استثنا برخی فایل هایی که جهت کاهش حجم به طور حرفه ای فشرده شده است) دارای قابلیت Recovery (ترمیم) هستند، به این معنی که می توانید با انجام عملیات مربوط به بازسازی فایل، قسمت های دانلود نشده را بازیابی کنید، این روش به Repair (تعمیر) شهرت دارد که مختص نرم افزار WinRAR نیز می باشد. برای استفاده از از روش Repair، نرم افزار WinRAR را گشوده و فایل مورد نظر را انتخاب نمائید، و در ستون بالایی نرم افزار، گزینه Repair را انتخاب کنید، حال در پنجره جدیدی که باز شده است نوع فایل (rar یا zip) را مشخص کنید و با کلیک روی Browse مسیری که فایل تعمیر شده بدان انتقال می یابد را تعیین کنید. پس از انجام عملیات مربوط به بازسازی فایل فشرده به مسیر از پیش تعیین شده مراجعه کرده و فایل جدید را Extract کنید. توجه داشته باشید که نام تمامی فایل های تعمیر شده با Rebuilt (بازسازی) شروع می شود. چنانچه که روش Repair کارساز نبود و فایل مورد تعمیر قرار نگرفت، فایل ناقص دانلود شده است و باید مجددا اقدام به دانلود کنید، منظور از دانلود ناقص, عدم دانلود یک کیلوبایت از یک فایل چند گیگابایتی نیز باشد که ناشی از نوسان بیش از حد سرعت در طی دانلود (بخصوص دانلود شبانه)، و Stop و Resume های متعدد است.

:: Police Quest: Swat 1 , Swat 2 ::

:: SWAT 3 – Elite Edition ::

:: Swat 3: Tactical Game of the Year Edition ::

:: Swat 4 – Reloaded ::

:: Swat 4: The Stetchkov Syndicate – Reloaded ::

♦♦ روش نصب و کرک ♦♦

پس از Extract فایل فشرده چنانچه که با فایل Bin و ISO مواجه شدید، به راهنمای فایل های ISO و Bin مراجعه کنید.

جهت نصب بازی از فایل Setup.exe استفاده کنید.

در صورت نیاز به کرک از پوشه Crack استفاده کنید.

.: راهنمای استفاده از فایل های ISO و Bin :.

روش اول: توسط یک نرم افزار Image Write مانند Ashampoo Burning Studio 10 یا Alochol 120% فایل ISO یا Bin را روی DVD یا CD رایت کرده و سپس بازی را از روی آن اجرا کنید.
روش دوم: توسط نرم افزار Ultra Iso فایل هایی که پسوند ISO و Bin دارند، می توانید بدون Write کردن روی DVD یا CD استفاده کنید. روش کار این نرم افزار چنین است که فایل را از حالت ISO و Bin خارج می کند، یا به عبارتی فایل ها را Extract می کند.
روش سوم: به کمک نرم افزار Zip 7 می توانید فایل های ISO را بدون نیاز به Write کردن به آسانی Extract کرده و استفاده کنید.
روش چهارم: با نرم افزار Winrar نیز می توانید با انجام تنظیماتی ساده از فایل های ISO نیز استفاده کنید. برای اینکار کافی است نرم افزار Winrar را اجرا، و به مسیر زیر مراجعه کرده و تیک گزینه ISO را فعال کنید تا امکان Extract فایل های ISO توسط Winrar فراهم شود.قابل ذکر است که این روش فقط برای فایل های ISO کاربرد دارد.

Options > Settings > Integration

برنامه های ذکر شده را از لینک های زیر می توانید دریافت کنید:

 Ashampoo Burning Studio 10 ►
◄ UltraISO Premium.v9 ►
◄ Alochol 120% ►
◄ Winrar 64 Bit ►
◄ Winrar  32Bit ►
◄ ۷Zip

دانلود بازی FIFA 2020

دانلود سری کامل بازی swat

دانلود بازی crash time 5

بازی ,های ,فایل ,swat ,استفاده ,نیز ,این بازی ,شده است ,در این ,فایل های ,است که ,توجه داشته باشید ,series games screenshot ,full series games ,انجام عملیات مربوط

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها بازیگران آسیایی ، کره ای بانک مقالات و پروژه های دانشجویی نماز باوران نماز یاور صادرات به عراق فروشگاه فایل 4 طراحی سایت، طراحی قالب سایت ، تبدیل psd به html ragrococo گروه تاریخ متوسطه دوم استان کردستان clinonsulrext