محل تبلیغات شما
نتیجه تصویری برای ‪FIFA 2020‬‏


توجه توجه: بازی دارای قفل میباشد و کرک نشده است ولی در صورت انتشار کرک به صورت جداگانه قرار خواهد گرفت


شرکت EA Sports با بازی کامپیوتر FIFA 20 اینبار راه جدید در پیش گرفته و تمرکز خود را بر روی قسمت جدید این بازی یعنی فوتبال خیابانی گذاشته و این سبک از فوتبال را به فیفا 20 اضافه کرده است. هرچند بسیاری از طرفداران بازی های فیفا از گیمپلی و Career Mode فیفا 19 ناراضی بودند باید صبر کرد و دید که آیا مشکلات قبلی برطرف شده اند یا خیر.

نسخه جدیدی از بازی FIFA 20 ، که یکی از موفقیت آمیز ترین بازی های فوتبالی می باشد ،در راه است. FIFA 20 در رویداد E3 2019 به طور رسمی معرفی شد و اکنون به بررسی ویژگی های منتشر شده توسط EA و خبرها و انتظارات از بازی جدید FIFA می پردازیم.  در این نسخه شاهد مود جدید Volta Football هستیم که شما قادر به بازی به صورت 3v3 Rush ، 4v4 ، v4 Rush4 ، v55 و Futsal حرفه ای ،در هر استادیومی درسراسر جهان خواهید بود.

قبل از معرفی رسمی بازی EA Sports خبر داد که اپدیت های جدید بازی FIFA 20 از نظرات مردم و انتقادات و پیشنهاد های آن ها نسبت به FIFA 19 الهام گرفته شده است. همچنین امکانات شخصی سازی بازیکنان چه مرد و چه زن به صورت آنلاین قابل اجراست. سیستم جدیدی برای حرکت توپ در نظر گرفته شده است که بسیار واقع گرایانه است و حتی نوع کفش بازیکن هنگام شوت روی مسیر پرتاب توپ تاثیر می گذارد .حال شما زمان بیشتری را باید برای تمرین های تک به تک بگذارید تا باعث بهبود مهارت شوت زنی تان شود. سیستم دفاعی تغییرات چشمگیری داشته و بیشتر متمرکز به عملکرد بازیکن شده است تا سیستم هوش مصنوعی آن . بهبود توانایی دریبل باعث میشود که شما راحت تر حمله کنید و موقعیت های بهتری بسازید. Timed Finishing نیز با توجه به نظرات مردم در فیفا 19 ارتقا یافته و با استفاده از آن بازیکنان میتوانند شوت های بهتری را به ثمر برسانند اما استفاده از آن ریسک بالایی دارد.

ویژگی های بازی فیفا 20 :

  • امکان بازی به صورت v3 Rush 3، 4v4 ، 4v4 Rush ، 5v5 و Futsal حرفه ای
  • امکان شخصی سازی بازیکنان مرد و زن
  • تغییرات در حرکت توپ هنگام شوت
  • اضافه شدن مود Volta Football
  • بهبود Timed Finishing
  • امکان ساخت تیم مخصوص به خود

دانلود بازی FIFA 2020

دانلود سری کامل بازی swat

دانلود بازی crash time 5

پارت ,بازی ,های ,fifa ,، ,جدید ,به صورت ,شده است ,بازی fifa ,fifa 20 ,از آن

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
waybrowbeardcont فروشگاه اینترنتی خرید و فروش تبلت و گوشی ارزان قیمت گـــــیـــــجْ گـــــٰاهْــــ Jalkapallo pelipaidat 2016/17|lasten jalkapallo pelipaidat All news about cheap jerseys Barbara's style گلچین مطالب وب افزایش بازدید+عکس و مطالب جنجالی از بازیگران+اخبار روز دنیا+ترفندستان سه كچل+دانلود رایگان+برنامه موبایل + ترفند موبایل طب سنتی ایرانی جمعیت احیای انسانی کنگره ۶٠ نمایندگی کرمانشاه